BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Kaip sėkmingai išsikastruoti?

O tai ima ir pasirodo, kad nebėr daugiau vyrų. Tik neūžaugos, nevykeliai ir moterys. Ir kas liūdniausia, iš tų moterų, dar bent pusei atrodo, kad viskas - vyrų nėr.


Aišku, jų yra: tūno kažkur Woo ir taisosi mikimauzų maikutes, nieko nematydami aplink. Arba šiaip kažkur tūno ir parazitiškai santykiauja su sėkminguolėmis bičėmis.


O ką veikt, kai ateina toks momentas, kai išnyksta vyrai? Tada reikia išsikastruoti iki kažkokios numatytos datos, kada vyrai turėtų vėl atsirast.Kastravimosi pradžiamokslis:


1.  Tikrai įsitikini, kad diedų nebėr: jokių naujų vardų mobiliake (dar galima patikrinti visokius cizų pakelius ar pan., ant kurių dažnai būna užrašyti nauji numeriai). O išėjusi iš namų pastebi tokį pat nulinį rezultatą.


2.  Suvalgai kokį nors riebalą (kurio anksčiau nevalgei dėl šlaunų ar pilvo išbrinkimo principo). Tarkim, skarbonkę  kondensuoto pieno, sumuštiaką iš makdonaldo, tortą, tortiliją ir kt. (tai, kas labai baisu).


3. Imi ir darai visokius nerealius siekius (mokaisi taip, kad gauni stypkę; užsikrušinėji iki išnakatų su visokiais projektais, nes daugiau nėra su kuo; vaikštai į inteleKtualius ar tūsovus renginius vien dėl Renginių, o ne juose esančių žiūrovų diedų ir kt.). Esi neveikiama konkurencijos tarp patelių.


3.  Kibir vibir ir tampi frigidiška. Kaip tatai pasiekti?


- Iš tiesų, tai niekaip.


Kastratės gyvavimas įmanomas tik tada, jei:


Per tūsus įdomiausia kalbėti apie visokius dalykučius ne vietoje ir laiku (tarkim literatiūrą ar istoriko profesijos galimybes);


Vienanakčiai pasiglamžymai atrodo klaikus daiktas (panašiai kaip pozavimas nuogai ir išsiskėtus kokiai nors dešrelių reklamai);


Tada, kai visiškai nusivyli diedais ir esi morališkai pasiruošusi niekada nebeskusti kojų ir nebegeisti pimpalo.


Kitu atveju, kastratės gyvavimas yra apsimestinis ir didžiai smerktinas.


 

Rodyk draugams

Komentarai (4)

 1. Yra, tikrai yra vyrų. Aš mačiau ;)

  Daugiau optimizmo, mažiau minčių apie kastraciją ;)

 2. mylda:

  tikrai tikrai vyru yra, netgi Woo ju kartais pasirodo,betju buna net ir troleibusuose, UNIVERSITETE.
  VYRU YRA!!!

 3. putabaninis:

  oi, tokie šauksmai, lyg taškytųsi kastracijos purslai. Rimties, merginos ;]

 4. blemba.. ciuju neiseis man issikastruot:))

Rašyti komentarą